Jestem.

Dzień dobry! Sat nam!

Różnie o mnie mówią…

Używają do tego rzeczowników, przymiotników i zdań warunkowych.

A ja jestem Bodzią.

Zwykłą Bodzią. Ze wsi pod Łowiczem.

Mam „normalną” pracę od ósmej do szesnastej.

Maluję i rzeźbię. Zawsze czuję się dobrze, ale gdy tworzę – czuję się lepiej. Gdy nie maluję ani nie rzeźbię, wtedy piszę.

W przerwach – joguję. (Codziennie mam przynajmniej jedną przerwę :)

Lubię zmywać.

Możesz przygarnąć każde dzieło z mojego portfolio oznaczone jako „jeszcze dostępne”, warunki wymiany na stronie jak kupić.

Napisz do mnie

bygrabowicz@gmail.com

Jak powstają moje obrazy intencyjne?

Często otrzymuję od kogoś gotową intencję i tworzę obraz, który potem trafia do osoby składającej intencję. Czasem nie mogę przyjąć jakiejś intencji i zawsze informuję dlaczego. Maluję tylko wtedy, gdy intencja jest możliwa i czysta.

Bywa, że ktoś prosi „namaluj coś dla mnie” i wtedy sama znajduję właściwą dla tej osoby intencję. To wspaniały proces i świadczy o ogromnym zaufaniu osoby proszącej o takie dzieło. Za takie prośby jestem zawsze bardzo wdzięczna, choć proces twórczy trwa może wtedy trochę dłużej. W ten sposób powstał mój pierwszy obraz intencyjny „Sisterhood is forever”, który ma teraz Magda.

Czasami intencja i osoba pojawiają się się w trakcie tworzenia i ktoś jest potem zaskoczony podarunkiem w postaci obrazu intencyjnego. Tak było z obrazem „Joga”, który trafił do Anety.

Zdarza mi się także namalować obraz w konkretnej intencji, ale nie znam osoby, której mogłabym ją przesłać. Takim obrazem jest na przykład „Spine embrased / Kręgosłup w objęciach” więc jeśli potrzebujesz intencji z tego obrazu to napisz do mnie, proszę.

Są też obrazy, które może teraz widzisz w portfolio oznaczone jako dostępne (do zakupu), ale gdy poczuję, że mają już intencję dla konkretnej osoby, przesunę je do obrazów intencyjnych i podaruję osobie, dla której zostały stworzone. Te obrazy są już czyjeś, choć nie wiedziałam o tym w procesie twórczym. Przykładem jest „Mezalians”.

Zobacz wszystkie obrazy intencyjne jakie namalowałam i pozwól sobie na obraz intencyjny.

Napisz do mnie

bygrabowicz(at)gmail.com

Poniżej „Meduza” – osobisty obraz intencyjny, który namalowałam dla siebie.

Meduza pozostaje niezmienne w mojej kolekcji prywatnej i nie sądzę abym kiedykolwiek chciała się z Nią rozstać. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego i poznać Jej intencję, zajrzyj na stronę tego obrazu  – każde dzieło ma u mnie swoją historię.

2015.03.27_Meduza[1]