JOGA

2016.02.11_joga

11 / 02 / 2016

„Joga” to obraz intencyjny namalowany akrylami na papierze płóciennym. Ma wymiary 21 na 29 cm. Nie został przeze mnie oprawiony.

Powstał zupełnie niespodziewanie dla mnie. Miałam zamiar namalować korony drzew, tak jak je widzimy gdyby położyć się w lesie na mchu. Gdy wydawało mi się, że skończyłam, okazało się, że wcale nie.

Intencja i osoba dla której malowałam „Jogę” przyszły w jednym momencie. Konarów drzew okazało się być osiem czyli tyle ile jest filarów jogi (yamy, niyamy, asany, pranajama, pratyahara, dharana, dhyana, samahdi). Symbol jogina w koronach drzew zobaczyłam najpierw oczami wyobraźni (lub duszy – jak kto woli) i zanim przeniosłam go na płótno wykonałam kilka szkiców.

Intencją obrazu jest rozwój i poczucie pewności każdego kroku na ścieżce wybranej przez wspaniałą kobietę, do której obraz trafił w postaci podarunku. Namaste, droga Aneto.

Zobacz dostępne obrazy oraz informację jak kupić i skontaktuj się ze mną mejlowo

bygrabowicz@gmail.com

One thought on “JOGA

  1. Bogusia wraz z obrazem przekazuje ogrom pozytywnej energii, którą trudno wyrazić słowami. Z obrazem otrzymałam wzmocnienie i siłę do działania. Niby tylko obraz a jednak nie. Człowiek, który wkłada swoją energię w przedmiot, razem z przedmiotem daje mu intencję. Dla mnie magia. Dziękuję

Dodaj komentarz